Najczęściej zadawane pytania przez dostawców

Po zarejestrowaniu się w serwisie należy przejść do Kokpitu w zakładce Moje konto i kliknąć Zostań dostawcą. Następnie przejść procedurę zakładania sklepu.

Rejestracja w HebHub.com jest całkowicie darmowa. Darmowe jest również zamieszczanie materiałów na stronie. Koszty pojawiają się dopiero po tym jak ktoś kupi Twój materiał i wynoszą 3% ceny materiału. Koszty transportu nie podlegają prowizji.

Gdy zostaniesz już dostawcą zostanie Ci udostępniony kokpit administratora sklepu, gdzie będziesz mógł skonfigurować swój sklep oraz dodawać produkty. Aby to zrobić musisz przejść do zakładki Manager sklepu następnie skierować się do zakładki Produkty. W zakładce Produkty znajdziesz listę wszystkich swoich produktów, która na początku powinna być pusta. W tym miejscu możesz dodać nowy produkt i ustawić wszystkie jego atrybuty. Możesz również duplikować, edytować i usuwać produkty. Pamiętaj, że po dodaniu aukcji nie zostanie ona automatycznie wyświetlona w sklepie musi ona zostać zweryfikowana i zaakceptowana przez Administratora HebHub.com.

Tak. Dostawca ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia. Anulowanie zamówienia należy zgłosić administratorowi serwisu drogą elektroniczną pod adres admin@HebHub.com, o odstąpieniu od realizacji zamówienia należy również poinformować zamawiającego.

Nie. W chwili obecnej HebHub nie oferuje mechanizmów promowania aukcji.

Nie ma takich ograniczeń jeżeli oferta jest zgodna ze standardami HebHub.com

Całkowitą obsługą zwrotów i reklamacji zajmuje się dostawca materiału zgodnie z polityką sklepu opisaną na indywidualnej stronie sklepu.

Za obsługę klienta odpowiada Dostawca.

Praktycznie w dowolnym momencie można zawiesić sprzedaż, a także całkowicie wycofać się z targowiska.

Wpłaty klientów wysyłane są bezpośrednio na konto twojego sklepu zgodnie z wystawioną przez Ciebie fakturą.

Tak. Ale musisz się liczyć z tym, że takie materiały mogą cieszyć się mniejszym zainteresowaniem klientów.